روش های متداول رنگ کردن تی شرت | رنگ و چاپ روی تی شرت |


هنگامی که روی تی شرت های تی تی چاپ یا هر لباس دیگر نمایش داده می شود، روش های مختلفی برای تولید اثر هنری وجود دارد. روش های مختلف استفاده می شود نتایج مختلفی را در رنگ و چاپ دست. مهم است که درک درستی از فرایندهایی که به عنوان یک چاپگر روی صفحه نمایش استفاده می شود باشد. اگرچه شما ممکن است آثار هنری را ایجاد نکنید، اگر بدانید که چگونه آثار هنری باید کار کنند، به شما سود خواهد برد. این با درک اولیه روشهای چاپی مورد استفاده برای چاپ روی صفحه شروع می شود. زیر شرح مختصری از انواع مختلف آثار هنری و روش های چاپ است.

نقطه چاپ رنگ: این شایع ترین شکل چاپ تی شرت تی شرت است. این روش از رنگ سهام جوهر بدون تغییرات استفاده می کند، چاپ آن را از طریق استنسیل در مناطق گسترده ای از مش روی صفحه نمایش. این یک “نقطه” رنگی بسیار پر جنب و جوش ایجاد خواهد کرد. این نیز تمایل به تولید لایه های ضخیم جوهر بسته به جوهر و تعداد مش که استفاده می شود. چاپ در رنگ های نقطه ای برای رسیدن به کدورت در لباس های تیره تر مفید خواهد بود. این کمترین هزینه برای ایجاد آثار هنری است و همچنین می تواند برای چاپ از 1 تا 4 رنگ بسیار مقرون به صرفه باشد. هنگامی که شما شروع به طراحی یک طراحی با رنگ 5 تا 8 یا بیشتر کنید، یک روش چاپ دیگر مانند فرایند شبیه سازی می تواند مقدار کار فیلم و ساخت صفحه مورد نیاز برای راه اندازی کار را کاهش دهد. آثار هنری رنگی عالی است برای اکثر آرم های گرافیکی که نیازی به گرادیان یا رنگ های بیش از حد ندارند.

چاپ نیمه طلایی: این فرآیند شامل چاپ یک یا چند رنگ در شیب ها می شود. در اینجا می توانیم یک رنگ تک جوهر را بگیریم و آن را به عنوان دو سایه یا بیشتر از همان رنگ ظاهر کنیم. این تن ها می توانند تماما از یک نقطه جامد به یک نیمه بسیار خوب از همان رنگ فاصله بگیرند. گاهی اوقات به عنوان نقطه و نقطه اشاره می شود این روش عالی است زمانی که شما می خواهید برای رسیدن به نگاه چاپ چند رنگ بدون هزینه در واقع انجام آن. به عنوان مثال، اگر ما قرمز را روی پیراهن سفید بنویسیم و حاوی یک گرادیان 50٪ از قرمز باشد، گرادیان 50٪ با سفید از پیراهن راه راه ترکیب می شود که ظاهر رنگ صورتی را نشان می دهد. بنابراین به ما یک چاپ با قرمز و صورتی داده، اما فقط با استفاده از یک صفحه و یک رنگ جوهر. اگر هنرمند گرافیک شما می داند که چه کار می کنند، می توانید از این تکنیک برای بهبود کیفیت و کیفیت گرافیک خود استفاده کنید. این یک اثر عالی است که تعداد نقاط رنگ و صفحه نمایش را کاهش می دهد. چاپ در هلوتون نیز چاپ احساساتی نرم تر را زمانی که به طور مستقیم بر روی لباس چاپ.

چاپ سیاه و سفید: این یک روش ساده چاپ تصاویر رنگی به عنوان یک رنگ سیاه و سفید یا نیم تنه است. عکس های رنگی کامل ممکن است به عنوان یک نیمه رنگی چاپ شود. نقاشی های رنگی کامل یا نقاشی هایی که حاوی طیف کامل تونال در رنگ های مختلف هستند نیز ممکن است با استفاده از یک نیم ستون رنگی تولید شود. اغلب این ها در جوهر سیاه و سفید بر روی یک لباس سبک رنگی انجام می شود. اما اگر هرچقدر دلخواه باشد، می توان با استفاده از هر رنگ رنگی، هلوتونهای تک رنگ را انجام داد. بسیاری از ما با تصاویر سیاه و سفید چاپ شده در بسیاری از روزنامه ها آشنا هستیم. این روش مشابهی است که برای چاپ 1 نیم ست رنگ بر روی تی شرت استفاده می شود. وضوح تصویر یا وضوح آن به خطوط در هر اینچ که در الگوی نقطه استفاده می شود بستگی دارد. نقاط بیشتر یک نیمه دارای دقیق تر و دقیق تر است. این یک روش بسیار عالی برای چاپ ارزان در سیاه و سفید و یا عکس های رنگی کامل روی لباس است. بهترین نتایج در پیراهن راه سفید سفید به دست می آید. این نیز چاپ احساساتی نرم تر را زمانی که به طور مستقیم بر روی لباس چاپ.

چاپ Duotone: این به سادگی ترکیبی از دو نیمه برای یک تصویر چاپ شده با 2 رنگ است. بدیهی است که نیمه سیاه سیاه چاپ شده با جوهر سیاه و سفید است و پس از آن ما یک نیمه دوم که با جوهر رنگی مانند قهوه ای گرم به عنوان مثال چاپ شده است. نیمه گرمسیری قهوه ای با نیمه سیاه سیاه ترکیب شده که یک چاپ دوتونی ایجاد می کند که دارای رنگ رنگ نیمه گرم قهوه ای است. این شبیه به یک نسخه چاپی عکاسی در عکاسی است. این یک اثر بسیار جالب برای چاپ روی لباس های سبک است که ایجاد احساس چاپ پر رنگ است اما بسیار ارزان تر است. همچنین دارای یک نگاه پیچیده و هنری است. این نیز چاپ احساساتی نرم تر را زمانی که به طور مستقیم بر روی لباس چاپ.

فرآیند 4 رنگ یا چاپ CMYK: این احتمالا پیچیده ترین فرآیندهای چاپ است و فقط برای پرس های اتوماتیک توصیه می شود. اگر چه ممکن است در یک چاپگر دستی انجام شود، نتایج بهینه و سازگار تنها با یک دکمه پیراهن تی شرت کاملا اتوماتیک به دست می آید. در اینجا ما یک عکس یا تصویر رنگی کامل می گیریم و آن را به چهار رنگ تشکیل دهنده آن تقسیم می کنیم. سياه، قرمز، زرد و سياه. فرآیند چاپ با استفاده از این چهار رنگ ترکیب شده برای بازسازی طیف کامل رنگ و طیف رنگ از تصویر اصلی است. هر چاپگر رنگی یک نیمه از رنگ مخالف در تصویر اصلی است. این سیستم بر اساس آنچه که نور جذب می شود، مبتنی است.

این به طوری که مقدار هر رنگی که در چاپ نهایی نشان داده می شود، به مقدار جوهر که برای هر یک از 3 رنگ اولیه تعبیه شده است بستگی دارد. سایان مخالف قرمز است. Magenta مخالف سبز است. زرد مخالف آبی است. مقدار آبی در چاپ نهایی به طور مستقیم با مقدار جوهر زرد چاپ شده است. به همین ترتیب، برای دیگر گروههای اصلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این گران ترین فرآیند به خصوص لباس های تاریک است. در واقع تنها چاپ چهار رنگی انجام شده توسط لیتوگرافی یا فرآیندهای چاپ مشابه باعث ایجاد “rosebud” سنتی با چاپ فرآیند می شود. چاپ CMYK روی یک پیراهن راه راه بیشتر شبیه سازی شده است که در آن رنگ های نقطه نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و الگوی نقطه متفاوت از چاپ فرآیند سنتی است که در آن رنگ تصور می شود بیشتر در مغز مخلوط شده و نه در واقع در چاپ. این نیز چاپ احساساتی نرم تر را زمانی که به طور مستقیم بر روی لباس چاپ.

شبیه سازی فرآیند چاپ: این ترکیب چاپ 4 فرایند استاندارد با رنگ چاپ رنگ است. این نیز ممکن است با چاپ رنگ های رنگی با رنگ های نیمه طلایی ترکیب شود تا رنگ های تصویر اصلی ایجاد شود. در اینجا از نقاط رنگی استفاده می کنیم تا تصویر کلی پیراهن چاپ شده را تشدید کنیم. این نیز ممکن است انجام شود زمانی که چاپ 4 فرایند رنگ قادر به تولید یک رنگی نیست که مشتری مایل به غلبه بر چاپ نهایی باشد. همانطور که بسیاری از نقاط رنگی ممکن است به صورت مورد نیاز اضافه شوند اما محدودیت اضافه کردن توصیه می شود. این فرایند واقعا می تواند گران تر از چاپ فرآیند باشد زیرا می تواند نیاز به کارهای پیچیده و اضافه کردن تعداد زیادی صفحه نمایش داشته باشد. این اغلب فرایندی است که برای چاپ تصاویر پیچیده روی لباس سیاه رنگ استفاده می شود. این می تواند برخی از تصاویر عالی تولید کند اما نیاز به تجربه ای در ایجاد آثار هنری دارد. احساس این چاپ به کارهای هنری و پایه بستگی دارد اگر روی پیراهن های سیاه رنگ چاپ شود.