نحوه شستن لباس های چاپی | مراحل شست و شوی لباس |


نحوه پاک کردن صفحه سفارشی چاپ شده پوشاک
ما این سوال را همیشه از مشتریان می گیریم و در حالی که ما تظاهر نمی کنیم، ما می دانیم یک یا دو در مورد چگونه برای مراقبت از پوشاک چاپی سفارشی پس از اینکه در این کسب و کار در حدود 3 دهه! مطمئنا کیفیت پیراهن یا پوشاک دیگر برای پوشیدن آن بسیار مهم است و به همین دلیل است که اقلام مورد استفاده پوشاک سفارشی ما از برخی از بهترین سازندگان در کسب و کار مانند هانز، نایک و آدیداس به نام فقط تعداد کمی! (آیا شما فقط زمانی که یک تی شرت جدید دریافت می کنید از آن متنفر نیستید و پس از اولین شستشو آن را از خشک کن خارج می کنید و متوجه می شوید که آن را فقط به تناسب اندام تان می پوشید) و خشک کردن) روی صفحه نمایش پوشاک چاپ شده و ما چند راهنمایی برای به اشتراک گذاشتن!

1- همیشه از آب سرد استفاده کنید. واقعا هیچ دلیلی برای شستشو لباس ها در آب گرم نیست، مگر اینکه بیمارستان یا یک ورق و حوله شستشوی هتل داشته باشید. آب سرد لباس هایتان را تمیز می کند و مطمئنا بر روی پارچه شیک تر می شود.

2- از سفید کننده یا سایر مواد شوینده قوی استفاده نکنید. مانند استفاده از آب گرم، هیچ دلیلی برای استفاده از محصولات تمیز و تمیز بر روی لباس شما وجود ندارد. از لکه های پاک کننده استفاده کنید، اما سعی کنید با هم دور بمانید. شما مجبور نیستید از Woolite استفاده کنید اما از مواد شوینده خفیف برای لباسهایتان استفاده کنید.

3- قبل از شستشو و خشک کردن، لباس های خود را داخل کنید. اکثر مردم در حال حاضر این کار را با تی شرت و شلوار جین انجام می دهند، اما همه لباس های شما از مانور داخلی جلوگیری می کنند تا از محو شدن جلوگیری شود و برای محافظت از چاپ و تزئینات استفاده شود.

4- لباس های خود را در یک خشک کن قرار ندهید. ما نمی توانیم این نقطه را در مورد هوای گرم و لباس هایمان به شدت تحمل کنیم. هر زمان که قصد خشک کردن لباس ها را دارید، خشک کن را تنظیم نکنید (حوله ها را در خشک کن پخت نکنید)، و همیشه آنها را از خشک کن قبل از خشک شدن آنها بگذارید تا حلق آویز شوند و یا خشک شوند . گرمای زیاد احتمالا بدترین دشمن لباس سفارشی چاپ شده (و بیشترین لباس) است.

5-شستن لباس های مشابه با هم و ما فقط در مورد رنگ صحبت نمی کنیم! همه ما گاهی اوقات “صورتی” جوراب، تی شرت و لباس پوشیده شده بود به دلیل لباس مورد علاقه قرمز sneaking به شستشو سفید، اما جدایی طلایی مسئله واقعی نیست. شما می خواهید یک بار شستشو داشته باشید تا لباس های مشابه بافت را برای محدود کردن مقدار مالش هر مورد دریافت کنید. مالش پارچه یک راه سریع برای ساخت قرص ها است (حتی اگر شما یک لایه پارچه داشته باشید، درد این است که از آن استفاده کنید!) و آیتم های چاپی سفارشی می توانند از اصطکاک زیاد شکسته شوند. فقط تصور کنید که یک تکه کاغذ پوست بر روی پوستتان مالش دهید. این همان طوری است که تی شرت زمانی احساس می کند که با حوله هایش شسته شود.

بله ما واقعا در مورد چگونگی شستن لباس ها حرف می زنیم، اما ما به خاطر آن اهمیت داریم که مراقبت های خوبی از لباس هایمان و مخصوصا لباس های سفارشی چاپ شده مورد علاقه مان داشته باشیم. اگر شما هر گونه نکات مراقبت از لباس های مورد علاقه خود را با خوانندگان ما به اشتراک بگذارید، لطفا آنها را همراه ببرید. در حالیکه ما متخصص در چاپ روی صفحه نمایش سفارشی و گلدوزی هستیم.