یک راهنمای ساده برای چاپ روی تی شرت خود
چاپ اول روی صفحه نمایش ابریشم کمی آرامتر می شود، اما از نظر ظاهری ساده تر است و ممکن است یک منطقه چاپی در خانه خود برای ارزان سازی تنظیم شود. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید با حداقل مقدار مواد انجام دهید.

ایده پایه ای در زمینه غربالگری ابریشم خیلی ساده است و با یک استنسیل مشابه است. به جای برش دادن اشکال به صورت جداگانه، یک صفحه نمایش را در امولسیون عکس کت و سپس یک تصویر را با استفاده از نور روشن برش دهید. ویدیوی فوق شما را از طریق فرایند پیاده می کند، اما اجازه دهید جزئیات بیشتری را از منابع مورد نیاز خود شروع کنیم.

یک صفحه نمایش ابریشم را در خانه خود تنظیم کنید

مرحله 0: لوازم خود را دریافت کنید
ابتدا اول، شما باید منابع خود را به ترتیب. در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

صفحه نمایش و قاب (شما می توانید این را به طور جداگانه در یک فروشگاه هنر محلی خرید یا خرید یک قاب و صفحه نمایش مانند این یکی برای.
عکس امولسیون و حساسیت
250 وات لامپ
دستکش لاتکس.
یک اتاق سیاه و سفید.
یک تی شرت.
اسکراب
جوهر پارچه ای ابریشم.
یک تکه کوچک از مقوا (که می تواند داخل پیراهن باشد).

مرحله 1: تصویر خود را ایجاد کنید

برای اولین تلاش شما، با یک چیز ساده بدون خطوط نازک شروع کنید. یک منظره استاندارد با استفاده از فتوشاپ یک راه آسان برای رفتن است. شما نیاز به یک تصویر سیاه و سفید جامد دارید زیرا تنها هدف واقعی این است که نور را مسدود کنید. تصویری که انتخاب می کنید در مرحله چهارم به امولسیون سوخته می شود. هنگامی که روی یک عکس قرار می گیرید، روی چاپگر لیزری روی کاغذ شفاف چاپ کنید (اگر نمی خواهید یک جعبه شفاف را خریداری کنید، اکثر فروشگاه های کپی تقریبا یک دلار شفاف می شوند).

مرحله 2: صفحه را در امولسیون پوشش دهید

امولسیون به دو بخش تقسیم می شود: حساس کننده و امولسیون. با توجه به جهت در بطری، آنها را با هم مخلوط کنید. صفحه نمایش خود را بر روی یک کیسه زباله قرار دهید. کمی مخلوط امولسیون را بر روی صفحه نمایش بریزید و آن را بر روی صفحه نمایش با ساینده بکشید. امولسیون باید یک قسمت نسبتا بزرگتر از تصویری که می خواهید چاپ کنید را پوشش دهد. اگر نیاز دارید، روند را تا زمانی که روی صفحه نمایش پوشش داده شده است، تکرار کنید و از طریق آن نمیتوانید ببینید. شما یک لایه نازک و حتی در سراسر صفحه می خواهید.

صفحه را به مدت 2 ساعت در یک اتاق سیاه رنگ بگذارید تا کاملا خشک شود.

مرحله 3: تصویر را روی صفحه نمایش قرار دهید

وقت آن است که صفحه را به نور روشن کنیم. در همان اتاق سیاه و سفید زمین (هنوز نور را روشن نکنید)، یک پارچه یا صندلی سیاه را بپوشانید. صفحه و قاب را با پایین صفحه در بالای سطح سیاه قرار دهید. سپس شفافیت را با تصویر خود بر روی آن بر روی صفحه نمایش که امولسیون عکس است، قرار دهید. ضخامت کاغذ را با نوار اسکاچ یا نوار چسب بر روی آن قرار دهید.

لامپ خود را حرکت دهید، بنابراین حدود یک تا دو پا از بالای صفحه است. زاویه ای یک چراغ با 250 وات لامپ در شفافیت با تصویر خود را بر روی آن و اتاق را ترک کنید. چراغ میز کار برای این کار بهترین است، اما اگر شما آن را ندارید، یک بازتابنده را از فویل قلع ایجاد کنید و آن را در بالای لامپ قرار دهید تا منعکس کننده نور باشد. چراغ های دیگر را روشن نکنید 10-15 دقیقه صبر کنید بازگشت به اتاق و با دقت شفافیت را بالا ببرید. شما باید خطوط آبی ضعیف را که در آن تصویر به صفحه سوخته شده را ببینید. اگر به نظر می رسد خوب است وقت آن است که آن را تمیز کنید. اگر نه، چند دقیقه دیگر را ترک کنید و دوباره بررسی کنید. قرار گرفتن بیش از حد تصویر باعث خونریزی می شود، پس مراقب باشید.

مرحله 4: پاک کردن صفحه

اسپری صفحه نمایش خود را با آب سرد از شلنگ، سینک یا سر دوش. توجه کنید که بخش هایی که تصویر شما شروع به لکه کردن می کند؟ ادامه آن را اسپری کنید تا بتوانید از طریق تصویر خود را به وضوح ببینید. صفحه را تا نور نگه دارید تا مطمئن شوید که دقیقا همان شفافیت شماست. اجازه دهید صفحه نمایش خشک شود هنگامی که خشک شود، هر بخش مواجهه با صفحه نمایش (که هیچ امولسیون عکس یا تصویر شما وجود ندارد) را با نوار پوشانده باشد.

مرحله 5: چاپ

پیراهن خود را بر روی یک سطح صاف قرار دهید. مواد یک قطعه مربع از مقوا در داخل پیراهن در زیر منطقه که می خواهید چاپ کنید. طرح را روی پیراهن قرار دهید با طراحی که می خواهید آنرا چاپ کنید.

مقدار کمی جوهر را به صورت افقی در بالای صفحه قرار دهید. سوار ماشین خود را بردارید و یک حرکت صاف را روی صفحه قرار دهید و فشار قوی را فشار دهید (اگر این اولین بار است، بهتر است قبل از چاپ روی پیراهن خود آن را روی یک کاغذ قراضه امتحان کنید). سوار ماشین را به سمت بالا، پایین، چپ و راست دوبار فشار دهید تا همه جوهر را به سمت پیراهن فشار دهید.

صفحه را بالا ببرید، کارتن را بیرون بکشید (به دقت)، و شما انجام می شود. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که تصویر به مدت طولانی روی پیراهن قرار می گیرد، پیراهن را در حدود 400 درجه در حدود 400 ثانیه در درجه حرارت 400 درجه قرار دهید.

مرحله 6: پاکسازی

چاپگر جوهر بسیار سریع می شود، به محض این که شما پیراهن چاپ را انجام می دهید، جوهر را روی صفحه نمایش بشویید تا بتوانید آن را دوباره در آینده استفاده کنید. اگر می خواهید یک تصویر کاملا متفاوت را چاپ کنید، می توانید یک پاک کننده امولسیون مانند این را پاک کنید تا صفحه پاک شود، بنابراین شما می توانید پارچه و قاب را دوباره استفاده کنید.

چاپ روی صفحه می تواند کمی طول بکشد تا بتوانید استفاده کنید. همانطور که شما تمرین می کنید زمان دقیق برای قرار گرفتن در معرض، مقدار فشار مورد نیاز برای فشار جوهر را از طریق، و سایر خصوصیات کوچک یاد می گیرید. هنگامی که شما به نحوه کار با آن کار می کنید، طرح های خود را تا دو یا سه رنگ تضمین کنید. در حالی که اکثر مغازه ها دارای ماشین های بزرگ هستند که به چاپ روی صفحه می پردازند، آنقدر آسان است که در منزلتان انجام شود تا زمانی که می خواهید صبور باشید.