نانو کفش ضد آب و لک | تکمیل کفش و کیف معمولی به نانو ضد آب و لک

 

مقدمه:

شرکت نانو نسج چلیپا با ارائه‌‌ی يک فناوري جديد در حوزه پوشاک و منسوجات نانو، قادر است هر نوع پارچه‌ای را به يک پارچه با خواص مورد نیاز و سفارشی تبديل نماید. این فناوری مقرون‌ به‌صرفه‌ی منحصربه‌فرد قابل اجرا ( پوشش ) بر سطوح الیاف طبیعی و مصنوعی می‌باشد.

 

نانو نساجی تکمیل منسوجات:

نانو نساجی تکمیلی به گونه ایست که شما بسته به نوع مصرف کفش ( یا کیف) برای کاربرد های مختلف، شما میتوانید با انتخاب نوع تکمیل کیف یا کفش آن را نانو ضد آب و لک یا ضد حریق و … را پوشش تکمیلی دهید.

قابل ذکر است که مواردی مانند نوع کیف و کفش(یا جنس الیاف )، درصد تراکم آن، ضخامت کیف یا کفش و درصد جذب آن و … در تکمیل آن تاثیر گذار است.

نانو پوشش تکمیلی پیشنهاد شده:

کفش‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی دسته‌بندی کرد. برای نمونه، از نظر ظاهر و نحوه محکم شدن کفش در پا می‌توان کفش‌ها را به انواع بندی، سگک دار و بی بند تقسیم کرد. همچنین جنس کفش می‌تواند از چرم یا مواد دیگر باشد و به همین روی، می‌توان کفش‌های چرمی، پلاستیکی، کتانی، چوبی  و مانند آن را متمایز کرد. با توجه به توضیحات گفته شده انتخاب محلولی که بتواند بر روی کلیه کفش های پوشش ایجاد کند امری مهم در پروژه می باشد.

 

نانو محلول آبگریز و ضد آب و لک کیف و کفش چیست ؟

اسپری ضد آب نانوبه صورت محلول کلوئیدی از اکسید تیتانیوم می باشد که پس از حذف حلال ذرات نانومتری بر روی سطح و بین مولکول­های سطحی بطور یکنواخت توزیع می گردند. سطح حاصل به شدت آب­گریز ( هیدروفوبیک ) بوده و از تر شدن و یا نفوذ آب در سطح جلوگیری می کند. بنابر این سطح تمیز باقی مانده و هرگز آب و گل و لای به خورد کیف و کفش نخواهند رفت.

خرید اسپری نانو . اسپری ضد لک نانو . قیمت اسپری نانو . اسپری ضد آب نانو . اسپری نانو برای ماشین . اسپری نانو کیف . اسپری ضد آب کفش کوهنوردی . اسپری نانو کیف . اسپری نانو کفش .نانو کفش ضد آب اسپری نانو کفش ضد آب و لک . نانو تکمیل کفش . نانو کردن کیف و کفش . ضد آب و لک کردن کیف و کفش . نانو آنتی باکتریال کفش . نانو ضد بوی کفش . نانو برای کیف و کفش . اسپری ضد آب کیف و کفش . کیف ضد آب و لک . کفش ضد لک نانو . تکمیل کیف و کفش با نانو مواد نانو کفش ضد آب