نانو کالای خواب ضد آب و لک | نانو تکمیل ضد آب و لک | آنتی باکتریال

مقدمه:

شرکت نانو نسج چلیپا با ارائه‌‌ی يک فناوري جديد در حوزه پوشاک و منسوجات نانو، قادر است هر نوع پارچه‌ای را به يک پارچه با خواص مورد نیاز و سفارشی تبديل نماید. این فناوری مقرون‌ به‌صرفه‌ی منحصربه‌فرد قابل اجرا ( پوشش ) بر سطوح الیاف طبیعی و مصنوعی می‌باشد.

 

نانو نساجی تکمیل منسوجات:

نانو نساجی تکمیلی به گونه ایست که شما بسته به نوع مصرف پارچه ( یا کالای خواب دوخته شده آماده ) برای کاربرد های مختلف، شما میتوانید با انتخاب نوع تکمیل کالای خواب اعم از روختی، بالش و تشک، پتو و … را پوشش تکمیلی دهید.

قابل ذکر است که مواردی مانند نوع پارچه (یا الیاف کالا)، درصد تراکم پارچه، ضخامت پارچه و درصد جذب پارچه و … در تکمیل کالای خواب تاثیر گذار است.

نانو پوشش تکمیلی پیشنهاد شده:

یکی از لوازمی که به طور مدام از آن در هر خانه ای استفاده می شود و تمیز نگه داشتن آن به دلایل مختلف کاری سخت می باشد، روتختی و بالش می باشد. با توجه به این توضیحات نگهداری از آن در برابر لکه شدن و تمیز نگه داشتن آن امر مهمی است که باید به آن توجه شود. محلول های نانو آبگریز و ضد آب و لک روتختی و بالش دو هدف اصلی را دنبال می کنند.

  • آبگریز کردن پارچه
  • آنتی باکتریال کردن پارچه

 

پیشنهاد ما به شما:

مصرف کننده گرامی میتواند این نانو محلول را در دو فاز خانگی و صنعتی اجرا کند . روش اجرای آن با استفاده از اسپری یا آغشته کردن ( در فاز صنعتی ) و رمق گیری پارچه رو تختی یا بالش اعمال کند. برای پارچه های مختلف و بالش های مختلف شرکت دوز های مختلفی را بسته به سفارش و استفاده ی آن طراحی و تولید کرده است. محلول سفارشی خود را از کارشناسان ما بخواهید.


نانو کالای خواب آنتی باکتریال . نانو برای رو تختی . نانو برای پتو . نانو ضد آب و لک کالای خواب . تکمیل کالای خواب با نساجی تکمیلی . نانو نسج چلیپا . نانو برای کالای خواب . نانو بالش ضد آب و لک . نانو بالش آنتی باکتریال . نانو بالش رو تختی . نانو تشک ضد آب و لک . نانو تشک آبگریز . نانو برای تشک . نانو ضد آب و لک