مبل ضد آب نانو | نانو تکمیل ضد آب و لک پارچه مبلمان

مقدمه:

شرکت نانو نسج چلیپا با ارائه‌‌ی يک فناوري جديد در حوزه پوشاک و منسوجات نانو، قادر است هر نوع پارچه‌ای را به يک پارچه با خواص مورد نیاز و سفارشی تبديل نماید. این فناوری مقرون‌ به‌صرفه‌ی منحصربه‌فرد قابل اجرا ( پوشش ) بر سطوح الیاف طبیعی و مصنوعی می‌باشد.

نانو نساجی تکمیل منسوجات ( ضد آب و لک کردن پارچه مبل و مبلمان ) :

نانو محلول آبگریز و ضد آب و لک پارچه با بهره گیری از فناوری نانو به گونه ای طراحی شده است که به راحتی با اعمال محلول به انواع سطوح پارچه ای می توان آنرا آبگریز و ضد آب و لک کرد. نحوه عملکرد این محلول به گونه ایست که ذرات نانو بعد از خشک شدن به دور تار و پود پارچه باقی می مانند و آنرا به صورت مادام العمر پوشش میدهند.

قابل ذکر است که مواردی مانند نوع الیاف (یا جنس الیاف )، درصد تراکم فرش و موکت، ضخامت فرش یا موکت و درصد جذب فرش یا موکت و … در تکمیل آن تاثیر گذار است.

نانو پوشش تکمیلی پیشنهاد شده:

مصرف کننده گرامی میتوان این نانو محلول بر روی پارچه مبل در دو حالت : ۱- نصب شده ۲- نصب نشده؛  استفاده کند. بگونه ای که اگر پارچه مبل نصب شده است ( بصرفه ترین حالت )  بدون نیاز به کندن و جابجایی پارچه مبل ( برخلاف محصولات مشابه ) با اعمال محلول بر روی پارچه مبل آنرا آبگریز و ضد آب و لک کند و بعد از مدت کوتاهی از آن استفاده کند ( چند ساعت ).

در صورت نصب نبودن پارچه مبل با استفاده از روش های بهینه ( مخصوص تولید کنندگان ) پارچه خود را آبگریز و ضد آب و لک کنند. انواع نحوه ی اجرا را با توجه به نوع پارچه و محل اجرا را از کارشناسان مربوطه بخواهید.

پارچه مبلی ضد آب و لک نانو پارچه مبلی ضد آب نانو نانو کردن پارچه مبلی ضد آب و لک محلول نانو ضد آب و لک پارچه مبلی مبل نانو ضد لک ضد آب و لک نانو مبل پارچه پارچه مبلی . مبل ضد آب و لک نانو . ضد آب کردن پارچه مبلی . مبلمان ضد آب و لک نانو . نانو تکمیل ضد آب و لک پارچه مبلمان . نانو پارچه ضد آب . نانو تکمیل ضد آب پارچه مبلمان . پارچه مبلمان . نانو پارچه مبل