به نانو نسج چلیپا خوش آمدید

CHALIPA اولین و مجرب ترین شرکت در ارائه و تکمیل نانو مواد تکمیل در صنعت پوشاک و نساجی ایران و منطقه است. کارشناسان نانو مواد اولیه CHALIPA به لطف سالها تجربه در صنایع مختلف پوشاک و نساجی و با مطالعه ی دقیق فعالیتِ تخصصی شما ابتدا نیاز واقعی شما را درک کرده سپس محصول و یا خدماتی را که واقعاً به آن نیاز دارید، ارائه می کنند.

برای اینکه بهترین محصول و راهکار را به شما ارائه کنیم، نیاز به دسترسی نزدیک و احاطه به بازارهای مبدا مواد اولیه مورد نیاز صنایع پوشاک و نساجی داریم. به این منظور شرکت CHALIPA در خارج از ایران از طرق همکاری و یا شرکت های وابسته حضور موثر دارد. لذا CHALIPA توانایی تامین نیازهای صنعت متبوع شما شامل انواع نانو مواد اولیه صنایع پوشاک و نساجی، مواد شیمیایی صنایع، ماشین آلات و سایر نیازهای تخصصی (موارد خاص کسب و کار شما) را در ابعاد کلان از بازارهای جهانی دارد.

به این منظور مجموعه ای تشکیل داده ایم از کارشناسان مجرب صنعت پوشاک و نساجی، صنعت ماشین آلات و صنعت نانو مواد شیمیایی که در قالب شرکتهای مجزا همراه و مشاور شما خواهد بود.

بیانیه ماموریت و چشم انداز شرکت CHALIPA

◄به کسب و کار مشتریانمان رونق می بخشیم، با ارائه بهترین کیفیت محصول و خدمات با مناسب ترین قیمت. می دانیم که اینگونه ما نیز رونق خواهیم داشت.

 

چشم انداز

می خواهیم که انتخاب اول مشتریان و تامین کنندگانمان در زمینه مواد اولیه و ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی و مواد شیمیایی باشیم. نمی خواهیم که فروشنده باشیم، می پسندیم که همراه و همکار مشتریانمان باشیم. به سودآوری کلان نمی اندیشیم، ماندگاری هدف ماست.

 

ماموریت

با به کار بستن دانش، تجربه و اعتبار و با الگو قرار دادن “ماندگاری”، با مشتریانمان روابط مستمر و طولانی مدت داریم و در این راه تامین کنندگانمان همیار ما هستند.

رویکردمان فنی و علمی و بنای روابطمان بر اساس وفاداری و منفعت مشترک است.