ترمه نانو ضد آب و لک | نانو تکمیل تخصصی ترمه

ترمه نانو ضد آب و لک | نانو تکمیل تخصصی ترمه ضد آب و لک مقدمه: شرکت نانو

ترمه نانو ضد آب و لک | نانو تکمیل تخصصی ترمه ضد آب و لک

مقدمه:

شرکت نانو نسج چلیپا با ارائه‌‌ی يک فناوري جديد در حوزه پوشاک و منسوجات نانو، قادر است هر نوع پارچه‌ای را به يک پارچه با خواص مورد نیاز و سفارشی تبديل نماید. این فناوری مقرون‌ به‌صرفه‌ی منحصربه‌فرد قابل اجرا ( پوشش ) بر سطوح الیاف طبیعی و مصنوعی می‌باشد.

 

نانو نساجی تکمیل منسوجات:

نانو نساجی تکمیلی به گونه ایست که شما بسته به نوع مصرف پارچه ترمه ( یا رومیزی دوخته شده آماده ) برای کاربرد های مختلف شما میتوانید با انتخاب نوع تکمیل ترمه معمولی اعم از طاق پارچه ترمه، رومیزی، مانتو و کیف و کفش و … را نانو پوشش تکمیلی دهید.

قابل ذکر است که مواردی مانند نوع پارچه ترمه (درصد پلی استر و ابریشم )، درصد تراکم پارچه، ضخامت پارچه و درصد جذب پارچه و … در تکمیل ترمه معمولی به ترمه ضد آب و لک تاثیر گذار است.

محلول های نانو در بازار به دلیل استفاده از ذرات در ابعاد درشت تر ( برای سود بیشتر ) بعد از خشک شدن محلول لکه های سفیدی بر روی ترمه برجای می گذارند و خاصیت آبگریز و ضد آب و لک ترمه با شست و شو از بین می روند. اما ما در طراحی این محصول در مقیاس نانو متریک کار کرده ایم و قابل شست و شو می باشد و برای مصرف کنندگان خانگی و صنعتی کاملا اقتصادی می باشد.

نانو برای ترمهترمه ضد آب و لکنانو ترمه ضد آب و لکنانو کردن ترمهتبدیل ترمه معمولی به ترمه ضد آب و لک . ترمه آبگریزترمه های ضد آب و لکنساجی تکمیلی ترمه تکمیل ترمه نانو . نانو ترمه ضد اب و لک . خانه ترمه ایران ضد اب و لک . نانو تکمیل ضد اب و لک چلیپا