آموزش مرحله به مرحله چاپ روی لباس | آموزش چاپ دستی روی لباس |آنچه شما نیاز دارید:
جوهر پارچه چاپ روی صفحه نمایش. برای شروع از یک جوهر سفارشی، مانند محدوده Speedball استفاده کنید. دستورالعمل های روی جوهر را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که طراحی شما قابل شستشو است.
یک صفحه. شما می توانید این آماده ساخته شده (که می تواند کمی گران است)، و یا خرید مش و یک قاب نانوایی ارزان قیمت بوم را خرید و خود را با کشش مش بر روی قاب و پیچ و تاب در لبه ها به طور مساوی است، و مانند آن درام مش با 43T بهتر است برای چاپ عمومی.

یک ریش تراش این را می توان از اکثر فروشگاه های عرضه وسایل نقلیه که فروش تجهیزات چاپ روی صفحه را خریداری می کنند خریداری کنید. برای چاپ روی پارچه من همیشه یک تیغه D-Cut استفاده کردم، اما یک مربع لبه نیز خوب است. (اگر شما فقط می خواهید در چاپ چاپ کنید، یک قطعه سخت از پلاستیک یا بسیار سفت، کارت ضخیم به انجام خواهد داد، تا زمانی که لبه بسیار مستقیم و ثابت است.)

کاغذ ساده

چاقوی دست ساز

رول نوار پوشش

تی شرت یا پارچه ای پای پیراهن
چقدر هزینه دارد؟
صفحه نمایش A4 از ابتدا (مش، اساسی، قاب) به همراه جوهر و یک ریش تراش به شما حدود 25 پوند می دهد. به نظر می رسد بسیار، اما اگر شما تصمیم به انجام چاپ بیشتر، یک صفحه نمایش به خوبی پس از نمایش و سوار ماشین طولانی مدت طول خواهد کشید.
چکار باید بکنم
1. با یک طراحی بیرون بروید که به راحتی می توانید از کاغذ با چاقوی دستی برشید. طراحی ساده اشکال مثل مثلث یا الماس در یک دایره یا پراکنده به طور تصادفی می تواند بسیار موثر باشد. طراحی خود را قطع کنید

2. روی صفحه نمایش خود را انتخاب کنید و در اطراف لبه های زیرین (سمت که در تماس با پارچه قرار می گیرد) را ماساژ دهید، به طوری که هنگام قرار دادن کاغذ استنسیل خود در بالای صفحه، مش مشکی در اطراف لبه ها وجود ندارد – می خواهم رنگ خزنده بیش از لبه های استنسیل خود را. هر چند که عینک آفتابی خود را به مش بزنید.
3. تی شرت یا پارچه تخت خود را بپوشانید و اسکنر کاغذی را روی آن قرار دهید تا بتوانید طراحی خود را انجام دهید. صفحه را روی صفحه قرار دهید، مراقب باشید کاغذ را حرکت ندهید و اطمینان حاصل کنید که روی صفحه روی آن تمرکز شده است.

4. یک قاشق غذاخوری از جوهر را در یک خط در لبه بالای صفحه خود قرار دهید.

5. نگه داشتن صفحه با یک دست بصورتی پایدار و محکم با یک دست قرار دهید، سطل زباله را بالای جوهر قرار دهید و با فشار دادن برخی از آنها، صفحه را پایین بیاورید، جوهر را با آن بردارید (زاویه 45 درجه برای یک تیغه مربع و D-Cut ) تکرار کنید و سپس سوار ماشین را به سمت یک طرف ببرید، مراقب باشید قطر جوهر بیشتری نگذارید.
6. پارچه را با یک دست نگه دارید، صفحه را از لبه پایین برداشته و سپس دور کنید. Voila! طراح خود را تحسین کنید

7. متوجه خواهید شد که ورقه کاغذ با جوهر به صفحه نمایش می رسد. در این مرحله مهم است که شما چاپ های بعدی خود را سریع انجام دهید و اگر متوجه شوید که جوهر شروع به خشک شدن می کند، باید صفحه را بلافاصله شستشو دهید – هنگامی که یک جوهر بر اساس خشکی روی صفحه نمایش خشک است، خارج شدن غیرممکن است.

8. هنگامی که چاپ خود را به پایان رسانده اید، ورقه کاغذ را از بین ببرید و صفحه را با آب سرد شستشو دهید. آن را به آرامی با اسفنج یا برس قلم نایلون تمیز کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمام جوهر را دریافت کنید. قبل از چاپ دوباره روی صفحه نمایش را خنک نگه دارید.
نکات
#قبل از چاپ بر روی سطح “پایان” خود، یک نسخه آزمایشی را انجام دهید.

#هنگامی که روی صفحه نمایش شسته شود، باید با استفاده از استنسیل کاغذ از بین برود، بنابراین اگر میخواهید چاپ زیادی انجام دهید، چندین تراکنش را همزمان برای چاپ بیشتر انجام دهید.